Speaky / Segital EartChat / TalkyRoom Bayilik Agent Hizmetleri

Merhaba,

 

Kelebek Panel olarak SesliChat panelcisi arkadaşlarımız için altyapımızı tamamladık.

Bildiğiniz üzere özellikle SpeakyChat oda sisteminden kolayca agent alabilmek mümkün değildir. Agent alabilmek için belirlenmiş kurallar vardır. Bu kurallar Sesli Sohbet işine yeni adım atmış ve kendini geliştirmek için çabalayan arkadaşlarımıza ağır gelmekte, dolayısıyla başka panelcilerden oda açtırarak bu şekilde hizmet almak zorunda kalmaktadır. Dolayısıyla işin içinde aracı firma olduğundan fiyatlar yüksek olacağından, kar oranı da düşük olacaktır. Bu işe yeni başlayan panelci arkadaşımızda kar oranı düşük olduğundan kendi kurduğu firmayı geliştirme aşamasını ya tamamlayamadan kapatmak zorunda kalmakta, ya ödeyemediği borçları yüzünden işi bırakıp ortadan kaybolmak zorunda kalmakta ya da yerinde saymaktadırlar.

 

Kelebek Panel bu dostlarımızı düşünerek kendi altyapısını hazırlamış ve biraz önce bahsettiğim arkaşlarımızın kendini geliştirmesi, daha uygun fiyatlara oda sağlayabilmesi, en önemlisi de kendi odalarını aracı bir panelciye ihtiyaç duymadan kendileri direk olarak SpeakyAgent üzerinden açarak çeşitli olanaklara sahip olmaktadırlar. SpeakyAgent üzerinden oda açmanın ne gibi artıları var onları sıralayalım;

 

1. Odaları kendisi açacağından, panelci veya oda sağlayıcısını beklemek zorunda kalmazlar,
2. Kurduğumuz sistem sayesinde ek bir auto robot panel sistemi kurmaya gerek yoktur. Dolayısıyla bunun getireceği külfetli sunuculara ücret vermek zorunda kalmazlar. Kurduğumuz altyapımızda açılan her site için otomatik olarak auto agent robot paneli tanımlanmaktadır. Oluşturulan bu şifreyi direk olarak müşterisine verebilir ve oda sisteminin kontrolünü müşterisine bırakabilirler.
3. Auto Agent Robot sistemi sayesinde müşterilerine açtığınız odaların yönetimi müşteride olacağından, olmadık zamanda müşterilerin rahatsız etmesinden kurtulabilir, kendinize zaman ayırabilir, bu zamanı firmanızı geliştirme yönünde kullanabilirsiniz.
4. Agent sistemi sayesinde açtığınız oda ve sitelerin tümü tek panelde görüntüleneceğinden takibiniz çok daha kolay ve işlevsel olacaktır.
5. SpeakyAgent sayesinde açtığınız odaların yönetimi aracı firma yerine sizde olacağından, ödeme gelmediğinde uyarı, kapatma ve tekrar aktif etme işlemlerini kolaylıkla kendiniz yapabileceksiniz. Böylece aracı firmayı beklemek ve müşterinizi bekletmenize gerek kalmayacaktır.
6. Bu maddelerin hepsini toparladığımızda ortaya çıkan sonuç hem müşterinizin memnuniyeti, hem firmanızın gelişimine fayda, hem de günlük hayatınızda içiniz huzurlu ve kafanız rahat olacaktır.

Konu başlığında da bahsettiğimiz üzere sadece Speaky Agent sistemi değil, Segital EartChat ve TalkyRoom hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Başlangıç için kurallarımız ağır olmamakla birlikte, anlayışımız müşteri kazanırsa, biz de kazanırız şeklindedir. Bu yüzden sizin kazancınız ve firmanızın gelişimi bizim de kazancımız demektir. Bu yüzden sizin kazancınıza ve işinize önem vererek sizlerin yerine işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

 

Yine yeni başlayan panelci arkadaşlarımıza sağladığımız hizmetlerden biri de yeni çıkan panelleri bizimle anlaşmalı olan bayilerimizle paylaşarak, müşterilerine daha güncel panel hizmeti sunabilmelerini sağlamaktır.

 

Allah’ın izniyle hem siz kazanın hem de biz.

 

Kısacası siz isteyin, biz gerçekleştirelim..

 

Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, sistem ve çalışma şekli hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

 

Kelebek Panel Sesli Sohbet Hizmetleri

www.kelebekpanel.com (Yapım aşamasındadır)

 

Ofis Telefon: 0332 223 72 92 ( Hafta içi mesai saatlerinde 08:00 – 17:00 )
Mobil Telefon: 0555 301 76 78 ( 7 / 24 )
MSN 1 (Ömer) : omer@plusteknoloji.com
MSN 2 (Serdar) : serdar@plusteknoloji.com

 

Canlı Destek ve Satış Müşteri Temsilcisi:

 

Online Canlı Destek / Satış Temsilcisi

Online Canlı Destek / Satış Temsilcisi

 

Saygılarımızla,
Ömer KEKLİK
Plus Teknoloji

Kelebek Panel bir Plus Teknoloji markasıdır.

3 Mesaj

  1. katılmak istiyorum

  2. süper site

  3. siteyi merak ediyorum

Konuya Yorum Yaz


PlusTeknoloji