SesliChat Yardım Destek


Sesli Sohbet hakkında yardım bölümüne hoş geldiniz. Bu sayfada SesliChat yardım konuları bulabileceksiniz. Yardım konu başlıkları toplandıkça kategoriler, sıkça sorulan sorular (s.s.s.) bölümleri oluşturulacaktır.

1- SesliChat Nedir?

Bu konudaki sorulara, aşağıdaki linkten ayrıntılı olarak cevap bulabilirsiniz.

SesliChat nedir?

2- SesliChat Sitesine Nasıl Girebilirim?

Sesli Sohbet sitelerine girmeden önce aşağıdaki ActiveX eklentisini yüklemek ve daha sonra siteye giriş anında Internet Explorer en üstünde görüntülenen, üzerinde “Bu eklentiyi yüklemek istiyor musunuz?” yazan sarı şerite tıklayarak onay vermeniz gerekmektedir. SesliChat sitelerine giriş yaparken, tüm tarayıcıları kullanabilirsiniz. Ama sorunsuz olarak giriş için Internet Explorer kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Segital Oda Sistemi ActiveX Yükleme Dosyası

3- Uzaktan Yardım (Team Viewer)

Sohbet sistemine halen giriş yapmakta zorlanan, sorun yaşayan müşterilerimiz ve müşterilerimizin userleri, bir süreliğine başlatmış olduğumuz destek sistemimizden yararlanabilirler. Bunun için aşağıdaki Team Viewer dosyasını indirip çalıştırın ve karşınıza çıkan ID ve Şifre’yi, tarafımıza ulaştırınız. Bilgisayarınıza bağlantı kurarak yardımcı olmaya çalışabiliriz. Program kurulum dosyası değildir. Sadece çalıştırmanız yeterlidir. Kurulum gerektirmeyen, özel versiyondur.

Not: Program bir seferlik bağlantıya izin vermektedir. Program kapatıldıktan sonra herhangi bir şekilde bağlantı yapılamaz. Program yeniden açıldığında ise otomatik olarak şifre değişeceğinden, siz şifreyi tekrar bildirmeden bağlantı yapılamaz. Bu yüzden tamamen güvenlidir.

Team Viewer Uzaktan Yardım Programı İndir/ÇalıştırPlusTeknoloji