Segital eartChat Yetkileri (Sıralama)

Merhaba,

Sizlere merak edilen sorulardan olan Segital eartChat yetkileri konusunda bilgi verelim istedik.

Segital eartChat yetkileri nelerdir? Sıralaması nasıldır?

1 – Misafir

Kayıtlı olmayan kullanıcılar. Sisteme kayıt olmadan şifresiz olarak sadece rumuz girerek siteye giriş yapan kişilere verilen kullanıcı seviyesidir.

2 – User (Kayıtlı Kullanıcı)

Kayıtlı kullanıcılar. Sisteme rumuz ve şifresiyle kayıt olan ve bu şifreyle giriş yapan kişilere verilen kullanıcı seviyesidir. Yetkisizdir sadece kendi nick rengini değiştirme özelliği verilebilir.

3 –  Operatör

Sisteme kayıtlı olan, site sahibi veya üst düzey yetkililerinin verebildiği başlangıç seviyesindeki yetkidir. Bu seviyeye verilebilecek yetkiler 26 adet yetki ile sınırlıdır.

4 – Admin

Sisteme kayıtlı olan, site sahibi veya üst düzey yetkililerinin verebildiği ikinci yetki seviyesidir. Bu seviyeye verilebilecek yetkiler 29 adet yetki ile sınırlıdır.

5 – CoAdmin

(Sisteme kayıtlı olan, site sahibi veya üst düzey yetkililerinin verebildiği üçüncü yetki seviyesidir. Bu seviyeye verilebilecek yetkiler 35 adet yetki ile sınırlıdır.)

6 –  Süper Admin

Sisteme kayıtlı olan, site sahibi veya üst düzey yetkililerinin verebildiği dördüncü yetki seviyesidir. Bu seviyeye verilebilecek  yetkiler 35 adet yetki ile sınırlıdır.

7 – ChatMaster

Sisteme kayıtlı olan, site sahibi veya üst düzey yetkililerinin verebildiği beşinci yetki seviyesidir. Diğer yetkilerden farklıdır. Bu seviyeye verilebilecek yetkilerin çoğu gizlenir ve otomatik olarak verilir. Seçilebilen yetki sayısı 5 adettir. Diğer yetkilerin tümü sistem tarafından verilir.

8 –  HackMaster

Sisteme kayıtlı olan, site sahibi veya en üst düzey yetkililerin verebildiği altıncı yetki seviyesidir. Admin kontrol panelinde görünen en üst düzey yetkidir. Seçilebilen yetkisi yoktur. Yetkilerin tümünü sistem otomatik sağlamaktadır.

9 – EartChat

Sisteme kayıtlı olan, sadece site sahibi tarafından verilen yedinci yetki seviyesidir. Admin kontrol panelinde görünmez. Bu yetki site sahibinin giriş yapabileceği özel bir panelden verilir. Seçilebilen yetkisi yoktur. Yetkilerin tamamı sistem tarafından otomatik olarak sağlanır. En üst seviyenin sadece bir seviye altındadır.

10 – EartMaster

Sisteme kayıtlı olan, sadece site sahibi tarafından verilen sekizinci ve en üst düzey yetki seviyesidir. Admin kontrol panelinde görünmez.  Bu yetki site sahibinin giriş yapabileceği özel bir panelden verilebilir. Seçilebilen yetkisi yoktur. Tüm yetkiler sistem tarafından otomatik olarak verilir. Site sahibi hariç en üst yetki seviyesidir.

11 – Segital

Panelci yetkisidir. Bu yetkiyi sadece oda sağlayıcısı verebilir. Panelciler için özeldir. Özel kontrol panelinde bile bu yetki seviyesi görünmez. Dolayısıyla kimseye verilemez. Tüm yetkilerden üstündür. Özellik olarak farklı olmasa da en üst düzey yetki dahil herkesi çatıda görebilir.

SesliChat sitesi siparişi vermek için BURAYA tıklayıp paketi seçmeniz ve sipariş ver linkini tıklamanız yeterlidir.
Sipariş ve sorularınız için iletişim bilgilerimiz :
Hafta içi mesai saatlerinde sabit telefon : 0332 223 72 92
7/24 Mobil cep telefonu  (Vodafone): 0555 301 76 78
7/24 MSN ve Mail : omer@plusteknoloji.com
Site üzerinden Canlı Destek ve Sipariş için TIKLA

Konu SesliChat.net.tr tarafından özel olarak yazılmış ve kesinlikle alıntı değildir. Başkalarının alıntı yapabilmesi için SesliChat.net.tr’yi kaynak olarak gözle görülür şekilde belirtmesi gerekmektedir. Aksi halde tüm yazı ve materyallerin paylaşımı yasaktır. Her hakkını gizli tutar.

SesliChat.net.tr
Ömer KEKLİK
www.SesliChat.net.tr


Konuya Yorum Yaz


PlusTeknoloji