SesliChat Sitesi Siparis ve Satın Alma

SesliChat sitesi yaptırmak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz uygun fiyatlı hazır paketlerimiz mevcuttur.

Öncelikle bir Sesli Sohbet sitesi almak hakkında sıkça sorulan sorulara cevap verelim.

SesliChat sitesi almak istiyorum ama başlangıç olarak kaç oda almalıyım?

Eğer ilk defa bir SesliSohbet sitesi kuruyorsanız ve bu konuda çevreniz fazla geniş değilse çok oda almanız için bir sebep yoktur. Başlangıç olarak 2 oda ile başlamanız tavsiye edilir. Birisi genel sohbet müzik ve eğlence için kullanılırken diğer odayı ise misafir ve kullanıcılarınız geçici olarak kendi aralarında konuşmak için kullanmak isteyebilirler. Bir site açıyorsanız öncelikle kullanıcılara hitap etmelisiniz ki binlerce sitenin arasından tercih sebebi olun.

Peki size nasıl güveneceğim? Güvenilir bir firma mısınız?

Bu konuda en sağlam başvuracağınız yer Telekomünikasyon İletişim Bakanlığı (tib)’dır. Firmamız BTK Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan onaylı Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesine sahiptir. Doğrulamak için BTK resmi sitesinden yararlanabilirsiniz. Faaliyet Belge numaramız : 1840

Ayrıca ben panelciyim diyerek sadece cep telefonu verip, sorun olduğunda ortadan kaybolan amatör olmadığımızın kanıtı olarak sizlere bir ofis ortamında hizmet ve sabit telefon bilgisi vermekteyiz. Bu da size artı bir güven sağlayacaktır.

SesliChat sitesi alacağım ama ilk defa site kuracağım için bilgim yok. Bu konuda destek veriyor musunuz?

Aslında bu konuda bir satıcının asla cevabı hayır olamaz. Çünkü satıcı daha çok müşteri ve daha geniş bir çevre ister. Buna sahip olabilmek için kendisine başvuran alıcıların tüm isteklerine olumlu yanıt vererek kendisi ile alışveriş yapması için elinden geleni yapar. Bu konuda gerçek desteği alabilmeniz için öncelikle bu konuda gerçekten bilgili ve profesyonel çalışan firmalara ihtiyacınız vardır.

Yeni site alan kullanıcılarımıza özel destek sunmaktayız. İlk kurulum tamamlandıktan sonra müşterilerimize siteyi ve şifrelerini teslim ederken aynı zamanda panel kullanımı ve oda sistemi kullanımı konusunda ayrıntılı olarak bilgi vermekteyiz. Bilgisayar bilgisi konusunda iyi derecede bilgisi olmayan müşterilerimize uzak masaüstü bağlantısı yardımı ile görüntülü ve uygulamalı bir şekilde destek vermekteyiz. Böylece yeni aldığınız sitenizde kafanızda bir soru işareti kalmayacak ve genel bilgi sahibi olacaksınız.

Destek konusunda çalışma şeklimiz amatör bir şekilde sadece cep telefonu ile sınırlı değildir. Profesyonel anlamda destek sistemimiz ve online iletişim kurabileceğiniz yazılımlar kullanmaktayız. Yani destek konusunda asla tereddüt etmeden hizmet alabilirsiniz. Destek sistemlerimiz konu sonunda ayrıntılı olarak listelenmiştir. Lütfen inceleyiniz.

Hangi oda sistemini tercih etmeliyim? Segital mi? Speaky mi?

Fiyat ve özellik konusunda tercih edilen, yepyeni bir sistem olan Segital eartChat sistemidir. Şu an Sesli Sohbet kullanıcılarının henüz tamamı bu sistem kullanmasa da ilerdeki zamanlarda bu sisteme yoğun bir ilgi olacak ve çoğu kişinin tercih sebebi olacaktır. Sebeplerinden birisi özelliklerinin gayet geniş olması, kullanıcıya hitap ediyor olması, sistemin TÜRK sistemi olması, (yazılım yabancı ortaklarla yapılsa da bir Türk yapımıdır) özellikle de 3 adet (Toplantı, Sorgu ve Konferans) oda hediyesinin olması en büyük tercih sebeplerindendir. Hem oda fiyatı yarı yarıya hem de 3 oda birden hediye.

SpeakyChat sistemi ise şu an en çok kullanılan sistemdir. Nedenlerini sıralayacak olursak öncelikle eski bir sistemdir. Altyapısı ve sunucuları bu yüzden sağlam ve sistem oturmuştur. Düşmeler çok az yaşanır. Genellikle düşme ve bilgisayar donanım uyumsuzlukları pek yaşanmaz. Fiyatı diğer sisteme nazaran ücreti yüksek ve toplantı veya herhangi bir oda hediyesi yoktur.

“Hangi sistemi tercih etmeliyim?” konusunda özel hazırlamış olduğumuz konuya BURADAN ulaşabilir ve daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 

SesliChat sitesi satın almak için bize ulaşabilir sorularınızı ve merak ettiklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz.

Sipariş ve İletişim Bilgilerimiz;

Segital eartChat Sipariş Sayfası
SpeakyChat Sipariş Sayfası

PlusTeknoloji Internet Hizmetleri

Sabit Telefon: 0332 223 72 92 (Hafta içi mesai saatlerinde 08:00 – 16:30)
Mobil Telefon: 0555 301 76 78 (Vodafone – 7/24)

Plus Live Help
Site üzeri canlı destek.

MSN / Mail : omer@pluteknoji.com
Web : www.plusteknoloji.com www.seslichat.net.tr


1 Mesaj

  1. oda satın almak ıstıyorum

Konuya Yorum Yaz


PlusTeknoloji